| Ianna_1564 a întrebat:

Vreau sa ma tund in scari dar nu sunt sigura pentru ca am parul ondulat si fata ovala si nu stiu sigura daca o sa-mi stea bine... Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| fffandreeea a răspuns:

Daca mie imi sta o sati stea si tie.te sfatuiesc ca atunci cand te tunzi in scari fa sa se vada asta adica cat mai multe rabduri de scari.o sati stea foarte bine:)si lasati lungimea;) uite>>http://www.elegantza.net/2010/05/tunsori-in-scari-pentru-par-lung.html

1 răspuns:
| cristinna23 a răspuns:

O sa-ti stea bine, am sie eu aceeasi fizionomie, se potriveste foarte bine fetei tale daca vrei sa te convingi cauta coafura pe care o vrei si vedea ca este facuta persoanelor cu fizionomia ta.