| Loly a întrebat:

Vreau sa ma tund dar nu stiu ce sa fac.Eu am parul ondulat dar nu bucle din alea mari. bulce mai mici.As vrea sa ma tund in scari dar nu se va intelege nimic si mi-e frica ca va sta si mai ondulat.Sau sa ma tund drept? Voi cum credeti ca ar fi mai bine sa ma tund ca sa nu imi stea exagerat de ondulat?

2 răspunsuri:
| xDoiObrăjori a răspuns:

Salutaree Loly! Iti recomand sa te tunzi drept, iar dupe ce te tunzi [ca sa nu iti stea exagerat de ondulat] iti speli parul si il indrepti cu placa ca daca este proastat tuns iti va sta mai drept nu numai la varfuri cat si in rest! Dar sa nu-ti imagunezi ca va fi drept! Sper ca te-am ajutat! Funditaaa? Pleaseeee! kiss

| alexandra543 a răspuns:

Buna! Si eu am avut aceeasi problema.Si eu am parul la fel ca tine. Am recurs la o tunsoare in scara. Cand ma spal pe cap imi sta,parca l-am bagat in priza, dar cu ajutorul placii de intins arat super bine! Iti rocomand sa faci ca mine:te tunzi in scari, si te dai cu placa.Super! Mie imi place...happy pupkiss