| Fran636 a întrebat:

Heii
Vreau sa mi schimb numele pe Facebook si nu stiu cum. ma cheama FRANCESCA. Nu vreau sa mi pun numele de familie pt ca e penibil. Pls ideei de nume dar nu de pițipoance.
Help

7 răspunsuri:
| mary1111 a răspuns:

Covas

| adyzone a răspuns:

Nu e deloc penibil sa iti pui numele de familie, ba din contra e penibil daca nu ti-l pui. Facebook a devenit mai mult decat o retea de socializare, e un fel de buletin al tau. Nu stiu cati ani ai, dar facebookul tau o sa fie privit de profesori, adulti, chiar si viitori angajatori daca ai peste 18 ani si iti cauti o slujba. Deci daca ai facebookul Francesca frumusica nu o sa dai bine in ochii nimanui, nici macar in ochii baietiilor (cu unele exceptii, dar e mai bine sa nu dai bine in ochii acelor baieti).

| Pinkpanda12 a răspuns:

Francesca Franci
Franci Francesca
Francesca Si Atât
Francesca Fran

| AdrianLvs a răspuns:

Salut! incearca francesca franci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...Nu e penibil sa iti pui numele de familie oricare ar fi acela, ar trebui sa fii mandra de el. Mai penibil e cand ii vezi pe aia care se feresc sa si-l spuna. Trebuie sa fie prost ala care ar rade de numele tau, asa te-ai nascut, nu a fost alegerea ta.

| Anna121 a răspuns:

Nu-ti recomand sa-ti pui alt nume in afara de cel real fiindca cei de la facebook au inceput sa inchida conturile care li se par suspecte. Iar sansele ca sa-ti raporteze cineva contul, avand in vedere ca nu ai numele real, sunt destul de mari.

| YesorNo a răspuns:

Francy, Francesca, Fransy