| Pichaachu a întrebat:

Heii TPU big hug . Am o problema cu Facebook-ul , la numele alternativ nu ma lasa sa scriu mai mult de 4-5 litere thinking . Insa unii din prietenii mei au la numele alternativ si 15-20 de litere . straight face . Ma puteti ajuta ? happy . Vreau sa-mi pun si eu un nume alternativ mai lung big grin . Fundaa kiss !

1 răspuns:
| Smilee001 a răspuns:

Deci.intri pe cont si in dreapta sus iti apare casuta "acasa" si dai acolo si ti-au mai aparut inca vreo 3 si dai pe "seterile contului" si dai pe prima unde iti apare numele si dai la 'editeaza' si dupa dai la nume alternativ,il scrii, iti scrii din nou parola ca asa iti cere acolo, si il salvezi...mie imi merge.cred ca am scris in zadar