| CrazyMofos a întrebat:

Buna! Ai se eu te pego este melodie Italiana sau Spaniola. Ca ma tot ontrazic cu mami. Ea spune ca e Spaniola, iar eu spun ca e Italiana. Voi ce ziceti? Italiana sau Spaniola?

Răspuns Câştigător
| Bocanila a răspuns:

Denika pai melodia este in portugheza. Italiana nu are cum iar spaniola este cam pe departe in plus sa stii ca eu am facut latina in liceu s stiu foarte bine franceza,italiana, spaniola, portugheza etc. Si ca-sa te convingi incearca sa dai pe google translator mai intai din italiana in romana sa vezi ca nu-ti merge si nici cu spaniola sa vezi ca- cu portugheza o sa mearga! :X Funda?

| FaraoneSicilianu a răspuns (pentru Bocanila):

Portugheza, italiana in nici un caz big grin

8 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Păi cântărețul de brazilian ...deci melodia e in portugheză

| Jane a răspuns:

E in portugheza...

| Mikiee a răspuns:

Portugheza laughing

| AdyBlackCat a răspuns:

Nici una, nici alta. E in portugheza. Este varianta si in engleza. Dar titlul "Ai se eu te pego" e in portugheza. Funda pls?

| denisuk12 a răspuns:

E in portugheza laughingFunda?

| ChowderR a răspuns:

Spaniola...funda?

| FaraoneSicilianu a răspuns:

Portugheza, da, italiana in nici un caz big grin