| PussicatDolls a întrebat:

Buna love struck Hei, stiti ca a aparut melodia aceea senzationala a lui Michael Telo-Ai se eu te Pego si totusi am un semn de intrebare happyEste melodie in spaniola sau italiana?happy
Multumesc si funda love struck

11 răspunsuri:
| GusWaters a răspuns:

Pfaaa,va zguduiti toti ca animalele sub-retarde pe melodia aia, si nici macar nu stiti in ce limba canta.Asta spune despre cat de mult o sa va placa melodia peste 3-4 luni, cand dupa standardele voastre de ''mari cunoscatori'' o sa fie deja veche si expirata.Ascultatori de tinichea ce sunteti, beti cianura si fiti violati in cur de legionari! Melodia e in portugheza.

| IMC90 a răspuns (pentru GusWaters):

Mai lipsea sa ne spuna unii ca e in braziliana, era maxima treaba atuncilaughing

| GusWaters a răspuns (pentru IMC90):

Ma astept la orice de la generatia mea retardata a.k.a copiii de guma,care fac de toate,doar pentru ca este cool,fara ca macar sa aiba habar de acel lucru. Oricum,portugheza ce se vorbeste in Brazilia are multe diferente de pronuntie, alte expresii, vreo 800 si de cuvinte in plus, fata de limba normala, cum e cu engleza UK si engleza USA.

| Roo a răspuns:

Portugheza!

| cobritsA a răspuns:

Buna.nu este in italiana nici in spaniola, nici in nimic.
Totusi asa ai impresia, este o melodie fff frumoasa.
Insa limba cantata este portugheza:http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw&ob=av2n
O zi buna

| MykaEella a răspuns:

PORTUGHEZA toata viata, mie nici macar nu-mi place dar stiu in ce limba este

| byaanca a răspuns:

In spaniola!

| rapgirl123 a răspuns:

Este in portugheza

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Ea melodie este in spaniola.Insa exista si o varianta in egleza.Totusi,eu cred ca cea in spaniola este mult mai frumoasa.

| TheLepricon a răspuns:

Melodia e in portugheza nicidecum in sapniola sau intaliana happy

| Anonimaaaaa09 a răspuns:

Am fost in Spania, stiu spaniola dar nu e asa. Seamana putin cu spaniola dar e portughezahappy sper ca te-am ajutat funda?