| anonim_4396 a întrebat:

Heiii ce mai faceti? (bine, stau) in fine, uite mi-am facut cont pe sunphoto. faceti-va si voi cont si voi si va rog frumos de tot dati-mi clik aici: http://gabigabitza.sunphoto.ro/hmmm___ce_nota_imi_dati/p agina1 va rog comentati! merci! paaaa pup:*

1 răspuns:
| TheEvilCat a răspuns:

Ti-am pus la cateva albume[Hiruk]
Da`nu ti`se pare ca esti cam obsedata de comm-uri? Mai sunt unii obsedati de viziterolling on the floor laughingrolling on the floorrolling on the floor
Nu o zic cu rautate sau ceva de genu`rolling on the floorDoar ca trebuie sa le meriti, sa muncesti pentru ele, nu sa pui aceiasi poza de 1000 de ori sau sa rogi pe cineva sa-ti dea comm, la majoritatea persoanelor, dai comm primesti backbig grin