| Pikuu a întrebat:

Cnd eram mai mica eral pe Prima Tv parca un program unde erau 2 echipe: una rosie si una albastra. la cea albactra era capitan Mihai Bendeac(In Puii Mei) si la cea rosie una de la Mondenii si trebuia sa treaca prin niste polistiren cu anumite forme ale corpului, iar daca nu faceau forma corecta, placa de polistiren ii impingea intr. un bazin cu apa.Stiti cumva cun de numea si unde il mai pot viziona? Fundaa:*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Nutemaiholba a răspuns:

Te pot ajuta doar cu asta: si eu mi-l mai amintesc dar chiar nu stiu cum se numea...incearca si tu sa cauti ceva de genu:''protv vechi'' sau ''emisiuni vechi de pe protv sau scrii anul

| CryMyNaLuL a răspuns:

Se cheama "Vedete-n Figuri"(si mie imi placea foarte mult). Cauta pe youtube...o sa gasesti. Funda?puppy dog eyes