| Dara a răspuns:

E un fenomen care ia amploare, insa nu avem cum sa oprim cursul "firesc" al involutiei. Politicienii pe care ii platim sa doarma in senat si toti parvenitii care au falsa impresie ca un teanc de euro te cizeleaza, alcatuiesc Romania anului 2009. E de tot rasu'-plansu'...

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Foarte tare articolul, dar nu cred c-a plans, a spus-o doar ca sa ridice nivelul articolului; in privinta celorlalte, s-au comentat prea multe, fenomenul se amplifica, nu avem ce face, trebuie sa acceptam ca asta e nivelul civilizatiei

| elena a răspuns:

Sa admitem ca este "facatura" dupa cum comenteaza un cocalar scrisoarea, dar este adevarat tot ce a scris Mihai Bendeac...tot respectul pentru el ca actor, ca om si pentru curajul de a spune lucrurilor pe nume. S-auzim numai de bine!

| kh1ss a răspuns:

laughing hai ca m-a facut sa rad laughing chiar daca nu prea e de ras... are dreptate... cocalarii ne invadeaza si noi nu facem nimic...

Răspuns utilizator avertizat