| Tory92 a întrebat:

Heiii, imi poate da cineva cateva idei cu ce as putea face cand ma plictisesc?
Cel mai bun raspuns primeste funda >big grin

Răspuns Câştigător
| cosminaelena99 a răspuns:

Pai....ai putea sa incerci sa desenezi,sa asculti muzica in timp ce scrii ceva o poveste sau chestii,sa te uiti la filme sau sa te apuci de un serial online o sa iti dau cateva sugestii :Teen wolf,The vampire diaries daca iti place supranaturalul,Pretty Little Liars,daca iti place misterul,poti sa suni niste prieteni si sa mergeti sa va plimbati sau daca aveti biciclete sa plecati de capul vostru printr-o padure din apropiere daca aveti,sa citesti o carte care iti place, daca ai auzit de una si nu o ai ai putea sa o cauti pe net ca se gasesc, daca iti place sa-ti impletesti parul sau alte tutoriale ai putea sa cauti pe net si sa inveti cate ceva nou, sa mergi in bucatarie si sa te apci sa faci o prajitura sau ceva mai usor, sa iti faci unghiile si sa incerci modele noi si ai mai putea face toooot ce-ti trece prin cap :) sper ca te-am ajutat dar iti dau si un link cu inca(,)cateva idei:http://www.ziare.com/......sti-823820 :)

4 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Sa te uiti la Paul sau eurotrip.laughing(filme)

| ρίтιкa a răspuns:

Paii eu cand ma plictisesc ascult muzica, ma uit in oglinda, ma dau cu oja, ma dau cu machiaj, citesc, ma plimb, fac sport, imi fac curat in camera, imi fac parul, ies afara cu prietenii, ma joc cu animalul, stau pe net, ma uit la tv, fac farse la telefon, imi bat joc de oamenii care trec pe la mine prin fata (fac asta cand sunt super plictisit) si fac mancare. sper ca te.am ajutat. pup :*

| Northern a răspuns:

Când te plictisești încearcă să nu te plictisești. big grin

| georgeta27 a răspuns:

Uita-te la tv,navigheaza pe net,mergi in oras cu prietenii, fa origamii, citeste o carte, editeza fotografii, asculta muzica