| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma plictisesc?
cateva idei?

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Citesti, intri pe TPU, iti ajuti parintii la treburile gospodaresti, iti faci curat in camera, te uiti la un film, te plimbi cu prietenii (prietenele), etc...

| Nita a răspuns:

Iesi afara cu prieteniiwinking

| diu a răspuns:

Depinde...pai daca esti fata poti face urmatoarele lucruri :p

*daca iti place sa citesti...citeste niste reviste, preferata mea e popcorn si ti. o recomand si tie.
*uitate la un film
*iesi pe afara cu pretenele sau pr daca ai
*incearca o coafura noua
*du-te la cumparaturi cu mama ta.sau cu cine vrei
*Danseaza, asculta muzica, fa sport sau ceva numai sa iti placa.sunt o multime de lucruri care le poti face sa nu te plictisesti doar sa ai un pic de imaginatie

si daca esti baiat km tot aceleasi lucruri tongue

du-te la o bere ca pr happy
joaca fotbal
ask muzica
uitate la un film de groaza daca iti plac

mai stiu eu.chestii de astea ce fac baietii.

sper ca ti.am fost d ajutor wave