| Ralyy a întrebat:

voiam sa va intreb dk imi puteti spune cum sa ma machez, doar pentru poze, nu pentru iesit pe strada. Funda la cele mai bune ideeei.Va pup!

Răspuns Câştigător
| badasssead a răspuns:

Sa stii ca normalitatea e iesita din comun, cat mai simplu, esti tinerica presupun..lasa-ti fata sa emane tinerete si naturalete...culori naturale, vii...si un zambet stralucit o sa faca totul.

3 răspunsuri:
| Ralyy explică:

| JustCosmin a răspuns:

Numai asa sa nu te faci: http://youtu.be/AEkbegyUmSQ :))..Pentru poze poti sa fii cat mai naturala. Daca te ascunzi in spatele unui machiaj, e cam aiurea.