| anonim_4396 a întrebat:

Buna voiam sa va intreb cine mai este zodia scorpionului si daca imi puteti spune mai multe despre zodia asta va rog big grin

4 răspunsuri:
| Deea4u_2595 a răspuns:

Cauta mai iubire pe www.google.ro si casesti tt ce vrei;) (nu trebuie sa intrebi pe altii sa zica niste bazaconii)

| KatJolie a răspuns:

Aa da... www.google.ro :) mai repede aasa;)

| Only4you a răspuns:

Buna,, eu sunt zodia varsator,, insa pot spune ca am cunoscut multe persoane nascute in zodia scorpionului,, In special baieti,, barbati(chiar tatal meu),, si iti pot spune ca multi baieti din zodia asta sunt mincinosi, dar au un talent la asa ceva,, de cred si ei ce zic,, oricum e riscant sa ai de exemplu o relatie cu un scorpion,, in rest sunt capriciosi, le place sa aiba de toate, sa se laude,, dar pana la urma toate acestea difera de la persoana la persoana.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mdea stiu si eu de google dar ma pliktyseam si vroiam sa vad parerile celorlalti big grin