| Georgiana356 a întrebat:

Heiiii..cine imi spune si mie niste statusuri interesante, la care nu ai cum sa nu dai like, primeste funda.PROMIT :*Pupiiiiciii

1 răspuns:
| Chérrrie a răspuns:

Heii.
-Nu plânge după cine nu te merită pentru că într-o zi acea persoană îşi va da seama ce a pierdut.

-Poti sa spui ca esti cu adevarat puternica atunci cand poti renunta la ceva ce nu-ti face bine chiar daca e tot ce iti doresti!

-Nu ma placi? Foarte bine, nu ma trezesc ca sa te impresionez :*

-Nu e nimic mai interesant decât să te întorci într-un loc care a rămas neschimbat ca să îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.

-E fără tine de mult, pare că s-a obişnuit
Aproape că-şi doreşte, azi, să nu te fii iubit ♥

-Nu înţelegi cum ieri a fost dependenţă azi nepăsare.

-Never cry for the person who hurts you. Just smile and say: "thanks for giving me a chance to fiind someone better than you"

-When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

happy