| anonim_4396 a întrebat:

Cine-mi da cele mai interesante statusuri (inventate de voi) primeste fundita

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Nu sunt complet inutil...cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
i n t r e v i s s i r e a l i t a t e
I used to think, but I'm fine now.
sunt aici pentru persoanele importante, pentru cei care au ceva important de zis si pentru cei care vor sa ma enerveze. (ca multa lume vrea sa ma enerveze)
Ascult Manele De La Vecinu Am Geamu Inchis Dar Intra Pe Sub Usa

Vad sunete si aud imagini
acum am inteles! trebuie sa pun piciorul in prag! si sa trantesc usa!
Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi trage si impinge.
De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si si zbori?
Alcoolul omoara incet incet...nu conteaza, nu ma grabesc.

Am luat o razna Promit sa o dau inapoi...
Inchiriez gogoshi!
Mi-am pierdut ursuletul de plus nu ai vrea tu sa dormi cu mine?
Pierdut chef de invatat. Il declar nul.
Caut loc pentru cersit cine ma ajuta sa gasesc primeste 40% din castig!

Nu ti-am sarutat prietenul. Doar le-am spus buzelor lui un secret!
Cine ma iubi sa ridice mana sus! Acum!

in bere e putere in vin sanatate in coniac distinctie iar in apa microbi
nu vreau nimic decat fulgii d nea si sa te am mereu langa inima mea cel mai dulce kdou esti u
…si marmota invelea marijuana in lenjerie intima…
Si daca ramuri bat in geam si daca ramuri bat in geam bag poola tai copacu;))
Sa fie chef peste tot, sa se miste si piersica-n compot
acelasi motive! sad again in other place tot eu alte lacrimi aceleasi regrete alte vise acelasi scop! alte reguli acelasi joc rezultat necunoscut
BaIeTZi Ne CrED fItZoAsE dar la fete lE dam CLaSa ScUZaTzINe TalEntul Dar AStA ne e DeFeCtUl
sunt o finetze invidiata de prea multe zdrente
don'T hate mE beCAUse i'M hOT HATE ME BECAUSE YOUR BOYFRIEND THINK so
Spuneti ca nu ma suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani
Live for today because yesterdays are over and tomorrows may never come

Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X

:X Baietii au balansul lor fenomenal dar intodeauna fetele au rolul principal!

Fetele cuminti nu mai sunt la moda ci fetele fierbinti, ce iau toti baietii in proba:X

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa faca

Ce? nu ti'am sp? astea cuminti s'au dus

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistita

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

sin nosotros no hay paraíso :X

Tipul de fata care te vrea, dar nu are nevoie de tine

Fraiere.e prea papusa chiar sh fara toc sau fusta

Cn il usuca pe tati de bani? E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele, dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'. asta era in generala acum e fata de liceu, sh e dementiala!

Discoteca toata, se uita cum arata le'ar vrea o data sa le vada la treaba!

Te vad in fataEsti ca o zdreanta Eu cresc in inaltime tu ramai pitic de casa! Auzi mult blah.blah.stii numai blah.blah vezi numai blah.blah.crezi numai blah.blah

Dar asta mica promite cica,ca va fi cea mai buna gagica de astazi!

Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine,nu doar atunci cand isi amintesc:X

Suntem copii, de acum vom fi Plini de uimire, plini de iubire[:X]

She’s so sexy, she’s so hot Every night she’s breaking your heart

Sh orice ar fi asa-s prietenii si asa vom fi mereu

De ce cand te intrebare ''dc?'' ma intrebi dc te intreb ''dc?''?

Azi n-am chef sa fac nimic,nimic si gataa! se poarta vara asta:X

Dar sageata lui Cupidon inca doare Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu! Impac'te cu ea cat inca nu e prea tarziu

Crezi ca nu simt? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!

Obsesia asta e de vreo luna sh zici ca va sta bine impreuna

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora, pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata tati nu te cearta!

In viata nu poti sa ai tot ce.ti doresti :p. Incearca sa zambesti, urmeaza sfatu' : Fii fericit,toate trec,ba da`le dracu'

Dar tie iti pare a fi fenomenalTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? mai bine ar fi sa calculezi din nou

Nici prea vulgar, nici prea cuminte dua cu tine ma simt 'high' iubirea face legea:X

Sh cu toate astea tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vn[:X]

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''...

Nu pot sa-mi iau gandul deloc de la tine! Parca as vrea sa fii in fata mea sa-mi spui ca va fi bine.

Visam că DRAGOSTEA e simplă şi trece! Şi că nu te lasă rece când ÎL VEZI CĂ UMBLĂ CU 10!

status pe care il am eu acum:'' Poate ca asta o sti si tu.Ca dragostea`i o curva tu esti un deja`vu!'

http://sweety-things.weebly.com/

funda

1 răspuns:
| YESname a răspuns:

Ia mai mai lasati-ma mah in pace ca va urasc