| larisika a întrebat:

Heiiii:]]]]] puteti sa-mi spuneti ce sa fac cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Citeste o carte/revista,raspunde la intrebari pe TPU,vorbeste prin mesaje cu prietenii, ies afara, iesi in mall, iesi la un suc/cumparaturi, deseneaza! Sper ca te-am ajutat happy Funda?

4 răspunsuri:
| Iamnotme a răspuns:

Citeste o carte sau uita-te la un film happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi pe afara cu prietenii. Trimite mesaje. Uita-te la un film/serial. Fundabig grin?

| pisicuta123456789 a răspuns:

Fa papusileee la par

| ItIsAlright a răspuns:

Uita-te pe youtube la Doza de has, Zmenta, Tequila si altii, mori de ras.