| teodora05012003 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie, ce sa fac in timpul liber? Ca ma plictisesc! :@

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

învață să mergi pe tocuri, deoarece multe dintre voi nu stiu. Incepi cu tocuri mici, 2-7 cm, pină ajungi să porti platforme, 13-15 cm Succes.

| Cameliapantiru a răspuns:

Sa citesti, sa asculti muzica, sa vizionezi filme, sa inveti o limba straina/un limbaj de programare, sa pictezi sau sa canti la un instrument(daca ai talent), sa te inscrii intr-o organizatie de voluntariat, sa iti iei un animal de companie si sa ai grija de el, sa practici un sport, sa te plimbi in natura etc.

| andrei1237 a răspuns:

Sa citesti carti.

| TheRealDaniel a răspuns:

Stiu ce as face eu. as iesi cu prietenii, m-as duce sa vizitez pe cineva sau ceva. sau ca sa treaca timpul mai stand degeaba, m-as uita la un maraton de filme.

| teodora05012003 explică (pentru TheRealDaniel):

Inafara sa ies cu prietenii, mai stii ceva?

| TheRealDaniel a răspuns (pentru teodora05012003):

Uita-te la niste filme, incepe un serial de vizionat, ajuta impotriva plictiselii

| Ammizzu a răspuns:

Sa faci sport, sa iesi cu prietenii, sa vezi filme, sa faci ce iti place

| ovdiuc a răspuns:

Prieteni+afara=distractie big grin

| lalae a răspuns:

Ai putea sa iesi la plimbare cu bicicleta, siesi cu prietenii sau citeste o carte happy

| Winchester_Dané_1998 a răspuns:

Ai putea sa iesi la plimbare cu bicicleta, sa desenezi, sa privesti filme, sa alergi putin, sa citesti etc.