| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti ce pot sa fac atunci cand ma plictisesc in timpul orelor?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu imi planuiam viitorul, foarte in detaliu. Un profesor ma studia cand intram in "programul" asta, si spunea ca urmeaza sa levitez.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să încerci să fii atentă la ore, e spre binele tău.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa povestești cu colegii, sa stai pe telefon, dacă ai căști wireless e numai bine, poți asculta muzica, dacă ai cu fir, oricum nu se vad ca dacă ești fata le acoperă parul.