| Mecoooo a întrebat:

Heiiiii din nou! cunosc o fata care face la pagina ei de facebook, in 5 minute cate 200 de like-uri? :O cum face asta? stie careva? am creat pagina asta azi si vreau foarte mult sa o cresc in like-uri. http://www.facebook.com/insideeyouurheeart?ref=tn_tnmn

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Ori are multi prieteni ce-i fac rost de like-uri ori a angajat pe cineva sa faca asta si crede-ma a platit mult pentru asa ceva. happy

| Furculingură a răspuns:

Probabil a plătit. Poţi să plăteşti pentru like-uri. Sau îi fac paginile mai mari publicitate. Oricum, succes cu pagina.