| Roxana_1758 a întrebat:

Buna all...mi-am facut acum 10 min o pagina de facebook si imi apare gen cronologie.am incercat cu www.timelineremove.com dar nimic X(...ce sa fac?
Si vreau sa mai stiu cum pot pune "welcome" pe pagina si cum sa o fac mai frumoasa...dau funda:)

! : daca nu va suparati si ma ajutati cu cate un like va rog:) : http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn

1 răspuns:
| JeffHardyFanForLife a răspuns:

1.: ) Nu Poti sa stergi... timelineul, in caz ca nu ai observat toate paginile au timeline : P, Welcome, Google Imagini = Welcome Copiezi d-acolo save the picture as... Asta Daca te referi sa pui la coperta welcome,! : ) Sper Ca te-am ajutat! big grin