| Blalala a întrebat:

Helaaau! love struck. La ce foloseste butonul "aboneaza-te" pe facebook? Sau daca il pun..trebuie sa platesc? :d
Funda +Vot

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Nu platesti nimic. Daca dai click pe acel buton, atunci vei primi notificari de le persoana/pagina respectiva, adica anumite imagini, mesaje etc. E ca si cand ai da like la o anumita pagina.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu vei plati nimic si vei putea sa vezi tot ce posteaza respectiva vedeta la care te-ai abonat happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu platesti nimic.

| armygirl a răspuns:

Nu,nu platesti nimic iar acel buton este la fel ca si un like

| Marrry a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti, doar ca atunci cand te abonezi la cineva primesti prin mail toate postarile sale

| Aww_Nanay_1999 a răspuns:

Aboneaza-te ~ inseamna ca tot ce posteaza persoana la care te-ai abonat iti vine tie prin newletter [ mail ]. E la fel ca si o pagina, doar ca postarile iti vin pe mail, pe langa ce iti vine si pe facebook. E moca. Bafta! Funda :*?

| boncioaga a răspuns:

Nu platesti nimic, dar acel buton este la fel ca si un like