| xcocaineee a întrebat:

Aveti idee cum pot sa imi adaug butonul"subscribe"/"aboneaza-te" pe facebook? funda pentru cel mai bun raspuns :*:*

8 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

Dai la acount setings si ai acolo in stanga subscribe dai pe el si dupa dai allow subscribs si dupa aia ar trebui sa-ti apara subscribe pe pagina ta happy

| xcocaineee explică (pentru anoxdox):

Cand apas pe account settings, in stanga imi apare general, security, notifications, apps, mobile, payments si facebook adverts. nu imi apare nici un buton subscribe. :'(

| anoxdox a răspuns (pentru xcocaineee):

Trebuie sal ai acolo undeva uitate ca si eu il am

| Tequieromuchaco_Alexia_1995 a răspuns (pentru xcocaineee):

In primul rand trebuie sa ai mai mult de 18 ani si dupa te duci acolo si apare "persoane care ma urmaresc" sau ceva de genul si dupa iti vei da seama direct ce trebuie sa faci. stiu ca e cam tarziu dar. poate te ajuta happy

| SexQueen a răspuns:

Http://www.facebook.com/about/subscribe si dai allow subscribers

| Blalala a răspuns (pentru SexQueen):

Dar la ce foloseste? ce se intampla daca o ai?

| iNàяiš a răspuns:

Nici mie nu imi aapare butonul subscribe.straight facesad.Tu ai reusit..sa facii?big grin

| Manalau_Claudiu_1998 a răspuns:

Mie nu imi apare acolo allow subscribers.ce sa fac?