| Freak_6887 a întrebat:

Hellau. Voi cum v-ati distra avand in vedere ca stati intr-un oras mici unde nu prea ai ce face? happy

Răspuns Câştigător
| lillatrila a răspuns:

"Nu contează unde eşti ci cu cine eşti"
Distrează-te cu prietenii. happy Pe parcurs vă vor veni idei din cele mai trăznite.
Sau poţi oricând să te apuci de jocuri pe calculator rolling on the floor
Fotografia, desenatul, activităţile artistice sunt şi ele un remediu bun pentru plictiseală.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat am ps3 si un magazin unde pot merge sa-mi cumpar jocuri nu am dc sa ma plictisesc

| daiana a răspuns:

Mi-as face prieteni noi pe mess, facebook, hi5; as vorbi la telefon; as asculta muzica; m-as uita la televizor; as face fotografii...
cam atat imi vin in minte thinking

| Alfonso a răspuns:

Eu stau in urziceni, si daca ai auzit vreodata de el, pai chiar nu pra ai ce face, daca nu ai imaginatie.Nu imi trebuie New-York, atata timp cat ma plimb cu prietenii si mor de ras.Ar mai fi niste chestii, dar nu vreau sa te invat la infractiuni.