| DiannaDi a întrebat:

As vrea sa ma imprietenesc cu o fata din oras, pe care as vrea s-o am ca amica. faza e ca ne stim doar din vedere, doar ne salutam si atat. cum as putea sa ma imprietenesc cu ea? n-as vrea sa interpreteze altceva, avand in vedere ca sunt fata si eu. am pierdut legatura cu vechile prietene, asa ca as vrea sa aduc mici schimbari anturajului meu. multumesc

Răspuns Câştigător
| daya11 a răspuns:

Pai pentru inceput atunci cand va intalniti gaseste un subiect interesant pentru amandoua asa incat sa incepeti o conversatie apoi o poti intreba daca vrea sa fie prietena ta... ca mai tarziu sa incerci sa-i castigi increderea. Sper sa functioneze smug

1 răspuns:
| genTlemeNNN a răspuns:

Pai incearca sa petreci cat mai mult timp cu ea