| redsummer a întrebat:

Cum ma pot distra in vacanta de iarna avand in vedere ca, stau in Bucuresti(cu colegi)?

Răspuns Câştigător
| Adolescentul a răspuns:

Saluthappy cu atat mai bine daca ai multi prwinking insa ai grija la bautura... Distractia nu se bazeaza in a bea mult si a face galagietongue vedeti voii atunci cand va veni ziua de 31 important e sa traim pana atunci! Se pot intampla multe in 15 zilehappy Bafta si Sarbatori fericite de acumhappy

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

S-au deschis patinoarele.

| Nic a răspuns:

Pai depinde de ocazie.
Puteti sa va strangeti la unul dintre prieteni sau sa iesiti in oras la un biliard, ping-pong, darts, bowling, film, teatru, etc.