| WyndFTW a întrebat:

Hello am si eu o intrebare. Am emulatorul pentru PSP Jpcsp. Si cand incarc un joc imi arata un screen negru nu se intampla nimic. Am mai avut odata asa cu un alt joc dar atunci dupa 1 minut mi-a aparut ca jocu nu mergea ca nu era patch si nu aceptau ei piraterie [de parca ar pasa cuiva]. Jocul de acum este PATCH... Se poate sa fie de emulator? sau dela iso. Funda pentru cel mai folositor raspuns big grin.

Răspuns Câştigător
| yuii12 a răspuns:

Du-te la un deala ce repara chesti telefoane calculatoare etc etc til repara el iti garantez daca nu lasa-mi comentarii si o sa vad ce pot sa fac pentru tine tonguetonguetongue