| Georgie a întrebat:

Hello! Am si eu o problema la FaceBook. Cum imi schimb numele? Am tabel din ala "Cronologic" si nu stiu sa il folosesc. Ajutor va rog. Fundoaie si multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ghiolbitza a răspuns:

Din pagina de Home de la facebook, pagina ta pe care o deschide automat cand te loghezi, ATENTIE! nu pagina de profil! Selectezi sagetica de langa Home si ar trebui sa iti apara General Account Settings si ai acolo optiunea de modificare nume (prima din lista). Bafta.

2 răspunsuri:
| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Buna! Pai,acolo unde scrie Acasa,si sa iti vezi profilul(in coltul din stanga sus) e o sageata cu varful in jos.Dai click pe ea si iti va scrie Setarile contului, Seetari de confidentialitate, Deconectare si Ajutor.Dai click pe Setarile contului si apoi la Nume si scrii numele care il vrei si optional si porecla. Sper ca te'am ajutat!

| sabrina_5498 a răspuns:

Buna. intri la setarile contului si dai pe nume si in dreapta iti apare editeaza si de acolo iti schimbi numelee. funda?