| Lifeisfearless a întrebat:

Hello! As dori sa intreb daca prin Bucuresti exista vreun magazin de cosplay. Poate sa fie si un magazin cu mai multe sectiuni, iar astfel de costume sa faca parte in una din ele. Cineva stie unde pot gasi asa ceva? Ms

2 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Din pacate nu gasesti asa ceva.Ai putea sa mergi la un croitor sau sa comanzi de pe ebay sau amazon.Totusi costumele trebuie facute manual, nu stiu cati respecta regula asta adica ai vazut probabil costumele de la Nijikon.Cu exceptia acelui Dante, a fost laaaame.Grabeste-te, Otaku se apropie

| LoveNarutoAnime a răspuns:

Cauta la Sun Plaza! happyhappyhappyhappy ^_^