| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hello, stie cineva un magazin in mall sau oriunde altundeva unde as putea gasi costume de baie cu mărimi mai mari? Sau din astea cu talie înaltă? in Bucuresti! Mulțumesc, dau funda va pup

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello, am gasit ceva la H&M
https://www2.hm.com/......-inot.html

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos!

| anonim_4396 a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Cu placere.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poți merge și la un magazin de sport - gen Decathlon.

| alina2k18 a răspuns:

Vezi si in New Yorker, au costume de baie si lenjerii marfa, magazine la Mega Mall si Unirii.
Costume de baie marimi f mari si in genu de vrei tu si dragute gasesti online pe bonprix dar atentie la marimi, recomand sa cumperi cu 2 marimi mai mici decat porti.