| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Caut partener/a de jogging in Pitesti! Cineva interesat/a? happy

8 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Ce cartier/zona?

| EllaMk a răspuns (pentru ishallhelpyou):

Eu stau pe Fratii Golesti. Dar nu inseamna ca alerg doar prin apropiere. happy

| ishallhelpyou a răspuns (pentru EllaMk):

Eu stau la marginea dintre războieni și banat, dacă ști unde zic :-\ cam pe unde vrei să alergi, program ceva big grin?

| EllaMk a răspuns (pentru ishallhelpyou):

Presupun ca stiu, dar nu-s sigura de zona happy Pe Trivale sau pe Lunca Argesului am mai merg la alergat, iar ca program deocamdata nu am unul, fiind in vacanta happy Tu ai vreun program? Faci jogging de ceva vreme sau doresti sa faci putina miscare asa, dupa sarbatori? big grin

| ishallhelpyou a răspuns (pentru EllaMk):

A 2-a variantă laughing doar că eu sunt în concediu XD de luni sunt înapoi la birou, dă-mi pe privat facebook-ul să vorbim mai ușor :3

| EllaMk a răspuns (pentru ishallhelpyou):

Tocmai ti-am trimis link cu pagina happy

| ishallhelpyou a răspuns (pentru EllaMk):

ți-am dat cerere tongue

Răspuns utilizator avertizat