| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Cine stie, de pe-aici, sa scrie versuri in limba engleza sau in limba romana? (dragoste, viata, de cartier... orice)

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Incearca sa scrii tu, poate ai talent.

| anonim_4396 explică (pentru Betty12345678):

Am un pic acolo. Orice poezie sau altceva pleacă dintr-o poveste, întâmplare etc. Am povestea, am si câteva versuri, însă am nevoie de cineva talentat/ă care să mă ajute să continui si să mă corecteze unde este cazul. happy Talentul meu se înclină către altceva. Mi-ar fi plăcut să fiu si scriitor in același timp, însă, din păcate, nu-s.

1 răspuns: