| lintu08x a întrebat:

Hello, hello, lume. Sunt fotografa unei reviste de adolescenti din Bucuresti. As vrea, insa, sa ma transfer la Tilllate. Probabil multi ati auzit de TILLLATE ROMANIA COMMUNITY. Iata, deci, intrebarea mea. Aveti idee cum pot lua legatura cu ei? Pe site-ul lor nu am gasit mare lucru. Si m-ar mai interesa un lucru. Aveti cumva vreo idee referitoare la banii pe care ii primesc fotografii pentru un event? (fie el nocturn, fie diurn, DACA ii primesc)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite cum poti lua legatura cu ei ->telefonic sau e-mail (sub fiecare poza)
http://ro.tilllate.com/ro/about/contact
Bafta!