| DouaPuncteIcs a întrebat:

Hello!
Selena Gomez, Miley Cyrus, Demy Lovato sau Taylor Swift?

celui care raspunde la fel ca mine funditahee hee

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Selena Gomez si Taylor Swift, si Miley si Demi sunt dragute si canta bine dar Selena si Tylor imi plac mai multwinking

28 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Selena Gomez

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Demi Lovato! E super-drăguță și joacă în „Sonny și steluța ei norocoasă" alături de actrița mea preferată, Allisyn Ashley Arm. Ție de cine îți place?

| SalutTpu a răspuns:

Selena Gomez

| RainDrop a răspuns:

Taylor swift pentru ca nu e disney happy

| mihamihaela1234 a răspuns:

Toate...:X

| byancacool a răspuns:

Buna demi lovato.

| Meh a răspuns:

Pai, Taylor Swift este foarte frumoasa, dar imi place mai mult de Demi. phbbbbt

| lowfive a răspuns:

Taylor Swift.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Din cate stiu Taylor Swift nu e o ''vagaboanta''Disney.asa ca o aleg pe ea. dar poate reusesti sa ma lamuresti in legatura cu ea daca e de la disney sau nu. Oricum alegerea e taylor

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Demi lovato

| scumpik a răspuns:

Demy Lovato

| scumpik a răspuns:

"stefanya" multi de aici au raspuns selena sau tylor dar nu puteau alege doua persoane din cele de mai sus pentru ca tu ai pus la intrebare :"Selena Gomez, Miley Cyrus, Demy Lovato sau Taylor Swift?". Ai dat de inteles ca doar una pentru ca o singura preferata putem avea desi si celelalte ne plac. Spune cu exactitate de-acum inainte daca 2, 3 sau 4 persoane trebuiau alese pentru ca sunt sigura ca din toate cele 4 macar 3 sau 2 sunt placute de toti. Nu-ti spun cu suparare dar asa este.

| ArinaMK a răspuns:

Hey! as zice miley pentru ca are pierce-uri dar nu-mi place atitudinea eu mai nou ndar si demi este minunata

| Lαααα a răspuns:

David Guettarolling on the floor

| blonda_9284 a răspuns:

Cel mai mult imi place Taylor, dar si Demi e o dulce.

| îîîîîî a răspuns:

Selenawinking

| AlleXa13 a răspuns:

Miley Cyrus

| Diana7383 a răspuns:

Demi lovato love struck

| monstruletz a răspuns:

Selena gomez pardon justin biber il ai la av?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello stefy! Ca sa fiu sincera imi plac toate cu exceptia lui taylor, dar cel mai mult as opta pentru selly! Ea e preferata mea. Cam atat, bye pupichappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus se drogeaza deci nu-mi place Demy Lovato este internata in spitalul de nebuni de nu Taylor Swift nu-mi place deci Selena Gomez e cea mai normala si mai draguta si canta super

| summergirl25 a răspuns:

Eu nu pot sa aleg dintre Taylor Si Selena!

| Anv a răspuns:

Niciuna.winking

| analia89 a răspuns:

Miley Cyrus? happy Funditawinkingpuppy dog eyes?

| Miranda_9128 a răspuns:

Selena

| JusyIsMyLove a răspuns:

Miley

fundaaA?