| Anonim123455678 a întrebat:

Ce alegeti: Selena gomez Justin bieber Rihanna Miley cyrus Taylor swift Vanessa hudgens ori Demi lovato?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez, Miley Cyrus si Demi Lovato.
Tu?
:-)
Da' oricum astea-s vedete de bani gata [ nu sunt sigura daca si RiRi happy ].
Peste 2-3 ani nici nu stii cine-au mai fost.
Ma rog...asta-i ''moda''.

22 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Lume, lume. La întrebarea asta s-au reunit cei mai minunați artiști ai tuturor timpurilor. Câtă cultură! Cât bun gust! Ce artiști minunați! Câtă muncă depun! Ce melodii! Incredibil! rolling on the floor laughing

Nu mersi. Alți artiști nu vă găseați să puneți. Numai maimuțe din-astea pe aici. Bleach.
Baftă

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu una o aleg pe Rihanna.
Gusturile nu se discuta.

Toate cele bune!happy

| NewSummer2013 a răspuns:

Selena gomez
Rihanna

| AliceHappyGirl a răspuns:

Rihanna love struck

| Biiiiiia a răspuns:

Presupun ca Rihannathinking
Si Taylor e destul de dragutSa;-x

| lucian a răspuns:

Rihanna, Miley cyrus

| denysa a răspuns:

Miley:d

| DeeaLove08 a răspuns:

Pai mai multi:
selena gomez, rihanna, taylor swift, vanessa hudgens. si demi e draguta. justin bieber imi place cum canta, iar miley imi place cum canta, vestimentatia si filmul. atat.
funda?

| usy313 a răspuns:

Ori laughing
miley cyrus happy

| sweettyyyy a răspuns:

Selena e o pedofila laughing
Justin Bieber e un ingeraslove struck
Rihana nu e genul meu.
Miley Cyrus e o drogata straight face
Vanessa hudgens nu o ascult
Demi lovato nu imi place pur si simplu.

| MyWorld a răspuns:

Toti in afara de vanessa :d

| LaySsa27 a răspuns:

Selena Gomez

| αŁз a răspuns:

Vanessa hudgens!~

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

O aleg pe Taylor clar.Fiindca ceilalti nici nu mai spun ce au facut iar de Rihanna nu prea m-am interesat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta da intrebare grea.Selena e draguta si canta bine.Nu ma prea dau in vant dupa Justin Bieber, iar Rihanna mi se pare cam fitoasa cu coafura aia.Credeam ca Miley e potrivita, dar de cand am aflat ca se drogheaza mi-am schimbat parerea. Taylor e foarte frumoasa si canta bine. Stiu pe derost "White Horse","You belong with me"si "Back to December". Vanessa e frumoasa si draguta. Imi plac melodiile ei.Demi nu-mi prea place. Mi-a placut "Camp Rock 2" dar mi se pare ca are capul prea mare.In concluzie cred ca e Taylor Swift.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie de taylor swift. Mi-am facut la galeria mea foto din my pictures si new folder pe calculator numai poze cu ea. Ii cunosc aproape toate melodiile si e super draguta deci eu pe ea as vota-o.

| Aburycky a răspuns:

Taylor swift si demi lovato...st singurele care nu si-au luat-o in cap ca st vedete, iar pentru demi imi pare rau pentru ce a patit caci nu merita, tocmai pentru ca nu are fite de dive precum miley sau selena toti au parasit-o

| x3Lizz a răspuns:

Justin Bieber... si Taylor Swift

| larisa_7816 a răspuns:

Justin biebar

| larisa_7816 a răspuns:

Justin bieber ca demi e emo

| Áℓέçša a răspuns:

Miley Cyrus, Demi Lovato Si Rihanna:X
Pa, pa.

| MaryaSexY a răspuns:

Vanessa