| IoanaLazar a întrebat:

Hello. Stie cineva vreun strand / vreo piscina deschisa acum in Bucuresti? Vreau sa merg in weekend insa habar n-am daca e deschis ceva. Preferabil prin zona N. Grigorescu - Titan, dar merge si mai departe. Daca aveti info, please share big grin Sharing is caring. Plus ca dau funda happy

Răspuns Câştigător
| oana44m a răspuns:

Cred ca se deschide cara, in titan. ieri aveau portile deschise cand am trecut prin zona si taiau iarba sau ceva..eu zic ca ii da drumul cel tarziu in weekend.

| IoanaLazar explică (pentru oana44m):

Este exact ce voiam sa aud! Imi place mult Cara dar nu stiam daca deschide curand. Multumesc!

1 răspuns: