| denisukkadulck a întrebat:

Vreau o piscina in Bucuresti la care sa merg sa fie fara abonament si sa fie curata si sa pot merge oricand ofer funda

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, ce-are literatura cu piscina?
In alta ordine de idei: ai un stil de a "intreba", incat, cu siguranta, toate raspunsurile vor fi pe masura; marlanesti, adica!

Răspuns utilizator avertizat
| StefanAlexandru1427 a răspuns:

Ti se pare ca aceasta intrebare se incadreaza la sectiune "Literatura"?

Mie nu mi se pare.

| StefanAlexandru1427 a răspuns:

Nu cred ca sunt eu bou.Literatura are legatura cu limba si literatura romana.Tu habar n-ai ce e aia, avand in vedere ca te cheama "denisukkadulck"