| ℓσяєภยş a întrebat:

Hello TPU!
Am o intrebare : Cum dau subscribe la un canal pe youtube?

Daca vreti imi puteti da si un link cu un video ca sa-mi arate ce trebuie sa fac.

Cel mai bun/explicativ raspuns(pe care sa-l inteleg si eu) primeste funditaa! :3

Multumesc anticipat!(Scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai cont.
Apoi http://i42.tinypic.com/4r5fee.png
Dai click pe butonul Abonati-va ca in imagine.
S : Nu doresc sa fac nici o reclama prin aceea poza, sa nu interpretati ceva. Multumesc

2 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Http://postimg.org/image/ahj9m33fx/

Butonul e sub poza principala in dreapta, cum ti-am aratat in screenshot.

| DeathReaper a răspuns:

Trebuie sa ai cont google dupa care cu ala te logezi si pe tube, o data ce esti logat daca ai in romana iti scrie cu rosu abonati-va si in eng subscribe sub video langa poza userului