| Morenita a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu o reteta de clatite testata? Multumesc anticipat si scuzati categoria. Cel mai complex raspuns primeste fundita.

1 răspuns:
| DandYgiRL18 a răspuns:

Mai intai pui niste ulei intr-o tigae mica si cerculara pentru ca atunci cand vei termina clatitele sa le scoti fara a se lipi.Intinzi uleiul si il lasi cam 2 minute. Dupa pui lapte in tigae si niste esenta de vanilie.Pui putin miez de lamaie pe clatita.O lasi cam 5 minute.Astepti.O scoti incet si dupa iti sugerez sa folosesti nutella cu ciocolata si vanilie. Pofta Buna! Funda?