| kammy272315 a întrebat:

Hello TPU! Am si eu doua intrebari sa va pun. Prima este : ce melodii misto de la Nane, B.U.G. Mafia si JerryCo stiti? si A doua :
am citit mai demult un fic sasusaku in care cei doi mergeau intr-o vacanta la naruto sau neji acasa si acolo o vad pe karin care o jigneste pe sakura zicandu-i menjera.Stie cineva ce fic esta?
P.S.big grinaca doriti sa ma ajutati bine daca nu iarasi bine, eu nu oblig pe nimeni sa imi raspunda la intrebari cu faze de genul: Da exista google sau de ce nu cauti singura sau da ce suntem noi dictionar? Nu! Doriti sa imi raspundeti la intrebare o faceti civilizat. Vot+Funda.

5 răspunsuri:
| kammy272315 explică:

Ma poate ajuta cineva? Nu de alta dar inca doresc sa citesc ficul si a trecut ceva vreme de cand am pus intrebarea. Asta daca, bineinteles avei bunavointa sa ma ajutati si de data aceasta. Multumesc anticipat.

| AkaShiro a răspuns:

Am citit a doua intreabre. stiu ca nu este ce vrei tu dar am citi un fic foarte dragut sasusaku si naruhina aici:http://lovenaruto.forumgratuit.ro/t14-fan-fiction-blooming. Ma gandesc ca poate o sa iti placa :d

| kammy272315 explică (pentru AkaShiro):

Da este intr-adevar un fic frumos dar imi aduc aminte ca ficul pe care il caut era pe sau. fairtopic sau pe animezup.Totusi multumesc de raspuns!

| ciobanupaul a răspuns:

Poate si mie cineva sa-mi spun familia lexicala a cuvantului terifiant