| kammy272315 a întrebat:

Helloo TPU! Am citit mai demult un fic sasusaku in care era vorba despre sasuke si sakura ca un cuplu si care mergeau intr-o vacanta cu un prieten de-al lor si acolo sakura este jignita de karin care este iubita prietenului lor.Stie cineva cum se cumeste ficul? Doresc sa il citesc din nou ca mi-a placut foarte mult! Multumesc.

2 răspunsuri:
| kammy272315 explică:

Mi-am mai amintit cateva date despre fic.Imi aduc aminte ca sasuke si sakura mergeau intr-o vacanta la neji sau la naruto acasa acasa si acolo o intalnesc pe karin care incepe sa o insulte pe sakura facand-o menajera sau asa ceva. Asta este tot ce imi mai iamintesc din fic.

| KooHoShiko a răspuns:

Http://inuka.justgoo.com daca doresti mai multe ficuri intra aici. De asemenea găsesti si manga creata de useri. Pupici