| Mariuka23 a întrebat:

Hello TPU! Astazi am primit telefonul Samsung Galaxy Gio S5660.
E super tare, dar m-am incurcat la ceva, si nu ma mai lasa sa il deblochez ca sa pot intra in meniu, sa fac poze etc.
Chestia e ca am incercat mai demult sa unesc bilele alea in zig-zag, alea care ti le cere cand il deblochezi si acum imi zice ca am incercat codul ala de 5 ori, si ca trebuie sa-mi scriu emailul si parola de google.
Am incercat sa scriu, dar zice ca e incorect sad
Ma enerveaza la culme! Va rog raspundeti, dau funda si vot!

1 răspuns:
| Anonimacuprobleme a răspuns:

Poate e codu pin ineraca la retea sa le spui si daca nu e codu pin poti sa iti faci alt cont de google :* nu fi trista se rezolva dar cu rabdare poti incerca la mai multi mecanici de tel din Bucuresti pe lana mariquri sunt foarte buni app maine seara ma duc la control pentru agmidalite multa bafta mie laughing pa si bft