| Dianne_9377 a întrebat:

Hello TPU!:* Urgent!happy trebuie sa fac o compunere dar nu stiu despre ce, chiar nu prea am inspiratie, vreau doar sa descriu ceva... daca imi puteti da niste idei, si pe baza lor un titlu. Funda si vot :*love struck!

Răspuns Câştigător
| TheAlternativeBeauty a răspuns:

Scuze cand am scris adineauri il aveam pe chuci in brate, ar trebui sa scrii despre o ploaie rece de toamna, despre cum in plasa de nori se mai zareste o dara de lumina. sau de calatoaria in lumea jucariilor despre inchisoarea numita ambalaj in care putrezesti luni si luni acum imi dau te rog fundita?

2 răspunsuri:
| TheAlternativeBeauty a răspuns:

Sunt buna la asta, ar trebui sa scrii despre o ploaie rece de toamna sau calatoria in orasul jucariilor despre jucariile care stau pe raft ani pana cand sunt cumparate te rog imi poti da funda?

| Adoniaa a răspuns:

-Romania,tara mea.
-Miracolul craciunului
-Vacanta la bunici
-Excursia prin tara
-