| IovanIulian a întrebat:

Helloobig grin am nevoie de putin ajutor..nu stiu ce se intampla atunci cand imi descarc albume de muzica. dupa ce il descarc nu imi arata melodiile separat. porneste direct in winamp. am setat mai demult open with-winamp si nu mai stiu cum sa il setez cum era.dau funda si vot big grin happy

5 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Du-te cu sageata pe fisierul unei melodii(nu conteaza care), dai click dreapta, apoi pe"choose default program", dupa care alegi programul in care vrei sa se deschida fisierele de muzica.

| IovanIulian explică (pentru foxsilver):

Pai nu stiu cu ce program sa il deschid....am setat mai demult open with-winamp si acum imi deschide tot albumul intr-o singura melodie..imi apare in playlist la winamp numele albumului si scrie ca dureaza 40 de min sau depinde de cat de mult tin melodiile.happy

| foxsilver a răspuns (pentru IovanIulian):

Sincera sa fiu, nu mi s-a intamplat niciodata ceva asemanator.
Incearca si cu Windows Media Player, si vezi ce se intampla.

| IovanIulian explică (pentru foxsilver):

Am incercar si cu Windows Media Player... si imi apare la felhappy

| foxsilver a răspuns (pentru IovanIulian):

Ultima solutie la care m-am gandit, este sa dezinstalezi winamp-ul, dupa aceea sa-l instalezi din nou.