| NoName_5366 a întrebat:

Helloo! Lamuriti`ma si pe mine cei faza asta cuu "own"? >: big grin... nu prea o inteleg sad

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Cel mai mult se folosește la hi5. Dacă vezi vreun comentariu cu vreau onw iti pune la status onw x și inseamnă că este poza preferată sau că îți aparține poza, că este creația ta.
Baftă!

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Mersi pentru fundiță, dar scuze că am scris cu picioarele.

| Annitu a răspuns:

De-abia acum am inteIes si eu ce inseamna, cand am citit raspunsuriIerolling on the floor big grin>big grin

| Diana0987 a răspuns:

Own inseamna ca poza respectiva este special pentru persoana careia ii spune ex; own dya. adica poza ii este dedicata lui dya. sper ca ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii ce inseamna own?

provine din limba engleza si inseamna a detine big grin