| DmnProfesoara a întrebat:

Sall! Am o intrebare mai dificila pentru voi, dar la care dau fundita.Am citit acum ceva timp un fic SasuSaku in care Sasuke pleca la Orochimaru, si o rapea pe Sakura dupa ceva timp. Puteti sa-mi dati un site, de unde sa mai citesc odata? era dupa www.animezup.com,dar nu mai gasesc ficul pentru ca am si uitat cum se numea:(. Va rog, fanii Naruto sa-mi raspunda.

Multumesc!

3 răspunsuri:
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyM.si mie imi place acest desene animat, doar ca nu am mai urmarit de foarte mult timp, nu stiu ce sa zic, dar cred ca noutatile erau in Manga.cred ca daca ai citi-o, ai putea gasi ce cauti.Ai grija de tine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google sasuke sakura ficuri noi si ai sa gasesti o gramada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi nu mai pune stupid la toată lumea care încearcă să te ajute