| Eudaimonia a întrebat:

Hellooo TPU, imi puteti recomanda mai multe jocuri online care merita jucate, daca sa poate si multiplayer, dar repet fara descarcare.

3 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Joaca pe miniclip multiplayer 8 ball pool

| Alinn98 a răspuns:

Jocurile "fara descarcare" se numesc browsere si majoritatea, cele online nu prea sunt interesante. Unul extrem de palpitant este Runescape. Poti sa il incerci. ai foarte multe lucruri de facut dar nu iti mai zic ca sa experimentezi singur big grin sper sa iti placa

| Eudaimonia explică (pentru Alinn98):

Ms e chiar fosre frumos ( interesant ) jocul.