| xchgdt a întrebat:

Hellou
Ce as putea sa gatesc cu prietena mea? Ceva usor, si nu complicat.

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O omleta cu ciuperci si cascaval sau o salta cu ton daca va place pestele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rafaello,un piure si pui prajit in pesmet, chec, ardei copti, inghetata cu biscuiti sau piscoturi, pilaf cu carnita, sau o carne de purcel prajita cu cartofi pai.

| Oanarry a răspuns:

Paste cu sos de rosii. Foarte simplu. Calesti ceapa in ulei, adaugi sos-ul de rosii gata preparat ( se gaseste in comert) intre timp fierbi pastele, le amesteci si GATA! Eu mai adaug masline negre si ton. Ies delicioase! am gatit si eu impreuna cu iubitul meu, dar ne-am luat cu altele si s-a ars ceapa! laughing) deci, in comcluzie, gatitul pastelor este foarte sexi si incitantlaughing

| Ioana2012J a răspuns:

Clătite.

| Ciuciulina34 a răspuns:

Cauta pe net retete usoare... is o gramada... uita-te din timp si cumpara ingredientele si BAFTA LA GATIT :*