| Acadela a întrebat:

Help! Am nokia n97 mini si mi-au aparut cateva linii albe pe ecran.Prima data era una, apoi a aparut inca una si inca una.Please,help! Sunt disperata, nu stiu care e cauza.crying Daca stiti cum se poate remedia problema, dau fundita! :*
Multumesc mult! :X

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate este nevoie de reinstalarea soft-ului.
Pa, pa.

| Ea12345 a răspuns:

Buna.
Sfatul meu este sa nu incerci nimic singur/a, pentru ca poate ii vei face mai rau happy
Cel mai bine este sa te duci la un service, unde cei de acolo iti vor spune exact care este problema si daca se poate, ti'o vor si rezolva in schimbul unei anumite sume de bani tongue
Succes si ai grija de tine! Un an nou cat mai bogat!:*

| xtina a răspuns:

Poate l-ai scapat pe jos!? "thinking Nu stiu ce sa zic?

| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> termianle mobile -. nokia -> modelul tau, sigur o sa gasesti acolo problema ta si daca exista o rezolvare tot de acolo o iei

| Cristinaaa a răspuns:

Din pacate, si eu am patit acelasi lucru, dar cu Samsung E250.Are soc mecanic, adica: ori l-ai scapat pe jos, ori l-ai udat cu apa.Se poate rezolva insa problema. Du-te la un service de asta ca de exemplu, GSM, sa vezi ca va costa sa ti-l repari intre 50-100 de lei.Succes!

| DjJhoNecuratul a răspuns:

Si eu azi l-am scapat pe jos si nu are nimic sper...

| DjJhoNecuratul a răspuns:

Si eu l-am scapt acum 2 min si sper sa nu patzeasca nimic