| opacatoasa a întrebat:

Help! Cand vreau sa pornesc mess-ul imi apare o eroare. Am mai patit, dar nu la mess. Cine imi poate spune cum rezolv? crying Yahoo! Messenger has encountered a problem and needs to close. we are sorry for the inconvenience...blah blah.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexander21 a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi, si instaleaza inapoi.Incearca cu alta versiune.Ori probabil este de la windows, si daca nu merge cum zic eu cu alta versiune reinstaleaza windowsul.