| AylinS a întrebat:

Cand intru pe mess mai intai stau pe invizibil si nu vorbesc cu nimeni si imi apare "yahoo messenger has encountered a problem and needs to close. we are sorry for the inconvenience".
Poate fi vorba de un keylogger sau din cauza messului care e vechi? Sau pentru ca nu vorbesc cu nimeni ma scoate?(am auzit treaba asta la o prietena).
Ce credeti? Poate fi vorba de un keylogger?

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

E busit messu... da-l dezinstalezi trebuie sa-i stergi si registrii, ca atunci cand il reinstalezi sa fie curat happy
start/run/regedit
acolo ai un meniu find

| danimotenel a răspuns:

Prietena ta are o imaginatie bogata rau laughing, instaleaza-ti alt mess, dar inainte instaleaza revo uninstaller, intri in el dai click dreapta pe mess\dezistaleaza sau uninstall, si dupa curata registrul.

| nanotek a răspuns:

Incearca sati instalezi yahoo mesenger 11